دهه ي فجر مبارك

دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهاي اسلامي، مقطع رهايي ملت ايران و بخشي از تاريخ ماست كه گذشته را از آينده جدا ساخته است.

اتمام مراحل طراحي سايت جامع قرآن كريم

حجت الاسلام والمسلمين حاج حسن صفرزاده تهراني مدير عامل مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت صبح روشن ضمن اعلام اتمام مراحل طراحي سايت جامع قرآن كريم اظهار داشت: هم اكنون در مرحله برنامه نويسي سايت جامع قرآن كريم هستيم.

انعكاس خبر رونمايي از مجموعه ي عظيم تسنيم در رسانه هاي خبري

خبر رونمائي از مجموعه عظيم تسنيم در دهمين نمايشگاه قرآن و عترت، در بسياري از خبرگزاري ها منتشر شد.

رونمائي از مجموعه تسنيم در دهمين نمايشگاه قرآن و عترت

اين مجموعه داراي حجم ۴۵۰ گيگا بايت اطلاعات و در هارد ۵۰۰ گيگا بايتي ارائه مي شود و شامل كتابخانه تخصصي موضوعي، كتابخانه سياسي حاوي، پايگاه هاي اطلاع رساني فارسي، پايگاه هاي اطلاع رساني چند زبانه، بانك مجلات، ­­بانك عكس، بانك عكس هاي سه بعدي، بانك صوت، بانك فيلم، پيرامون قرآن كريم، متن قرآن كريم، ترجمه قرآن كريم، پيرامون تفسير، تفاسير شيعه، علوم قرآن كريم، معارف قرآن كريم، آموزش قرآن كريم، معرفي، صوت، فيلم، فايل هاي چندرسانه اي، مجلات قرآني، سايت هاي قرآني، نرم افزارهاي قرآني، آشنايي با قرآن‌كريم، درس‌هايي از قرآن است.

حضور مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت صبح روشن در دهمين نمايشگاه قرآن و عترت

مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت صبح روشن علاوه بر رونمايي از طرح جامع قرآن كريم، از نسخه ي تسنيم نيز رونمايي به عمل مي آورد.

نامه سرگشاده مديرعامل مؤسسه به آقاي قرائتي زيد غزه

در پي انتشار نامه دردمندانه سرور گرامي حضرت حجت الاسلام و المسلمين جناب آقاي قرائتی درباره مهجوريت قرآن كريم، مديرعامل مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت صبح روشن در نامه سرگشاده خطاب به ايشان، ضمن اعلام آمادگي، در اين راستا به بعضي از فعاليت هاي مؤسسه اشاره كردند.

نامه دردمندانه قرائتی درباره مهجوریت قرآن

در آستانه فرا رسیدن ماه مبارك رمضان، ماه بهار قرآن از سوی مفسر قرآن و رئیس ستاد اقامه نماز حجت الاسلام و المسلمین قرائتی، نامه سوزمندانه و در خور تأملی به فرهنگیان قرآنی جامعه به ویژه مبلغین و دلسوزان قرآن نوشته اند.

انجام امور مربوط به اظهارنامه‌ي مالياتي توسط موسسه‌ صبح روشن

طبق اعلام سازمان امور مالياتي، مبني بر دريافت الكترونيكي اظهارنامه‌هاي مالياتي از طريق سامانه، مؤسسه فرهنگي پژوهشي داده گستر صبح روشن آماده ي ارائه ي خدماتي از قبيل گرفتن نرم‌افزار، پركردن فرم‌ها به همراه پرينت و ارسال است.

طرح سايت جامع قرآن كريم ويرايش دوم

خُذِ الْكِتَابَ بِقُوَّةٍ

طرح سايت جامع قرآن كريم

از تمامي علماي اعلام و فرزندان قرآن و دانشمندان ارجمند تقاضا دارم كه از كتاب مقدسي كه تبيان كل شي است و صادر از مقام جمع الهي به قلب نور اول و ظهور جمع الجمع تابيده است غفلت نفرمايند.

كاملترين آرشيو انتخابات رياست جمهوري دوره ي دهم

در آستانه ي انتخابات دوره ي يازدهم رياست جمهوري، مؤسسه فرهنگي پژوهشي صبح روشن، مجموعه ي كامل و منحصر به فردي از اخبار و رويدادهاي انتخابات رياست جمهوري دوره دهم را براي ارائه به كليه ي مراكز تحقيقاتي پژوهشي و محققان، منتشر نمود.

گزارشي از تأمين محتواي انديشمندان مسلمان

مسئول تأمين محتواي مؤسسه فرهنگي پژوهشي صبح روشن اعلام نمود:  تاكنون اطلاعات ۲۰۰۰ انديشمند، هر يك در قالب ۱۷۰ فيلد اطلاعاتي، براي بارگذاري بر روي سايت انديشمندان آماده شده است

گزارشي از تأمين محتواي پايگاه اطلاع رساني امام زادگان:حرم يار

مسئول تأمين محتواي مؤسسه فرهنگي پژوهشي صبح روشن ضمن ارائه ي گزارش آماري(آمار توصيفي)، از اطلاعات جمع آوري شده در اين پروژه اظهار داشت: اطلاعات جمع آوري شده از جامعيت بالائي برخوردار است و در حال حاضر اطلاعاتي با اين جامعيت و گسترش در ديگر مراكز نمي توان يافت.

معرفت و شناخت نسبت به ثامن الحجج را جهاني كنيم

معرفت و شناخت نسبت به ثامن الحجج علي بن موسي الرضا عليه السلام را جهاني كنيم و در دسترس شيفتگان آن حضرت در سراسر جهان قرار دهيم

مراحل ارائه درخواست براي نشر ديجيتال به مؤسسه صبح روشن

روش و مراحل درخواست براي ثبت، نشر و تكثير ديجيتال توسط مؤسسه فرهنگي پژوهشي صبح روشن

انتشار محتواي ديجيتال مبتني بر حامل  دريافت گواهي ثبت، نشر و يا تکثير نرم افزارها

کليه پديدآورندگان نرم افزار و توليد كنندگان بسته هاي نرم افزاري براي دريافت گواهي ثبت، نشر و يا تکثير نرم افزارهاي خود مي توانند با مراجعه به مؤسسه فرهنگي پژوهشي صبح روشن نسبت به دريافت مجوز اقدام نمايند و از امتياز آن بهرمند شوند.

طرح سايت جامع قرآن كريم در يك نگاه

خُذِ الْكِتَابَ بِقُوَّةٍ

طرح سايت جامع قرآن كريم

روند فعلي طرح سايت جامع قرآن كريم از زبان مدير عامل

با توجه به نظر كارشناسان، در جمهوري اسلامي، سايت جامعي كه به صورت فراگير مباحث مطرح شده در طرح را دربرداشته باشد، تاكنون راه اندازي نشده است، محققان و پژوهشگران قرآني و تشنهگان كوثر الهي ضمن استقبال از طرح سايت جامع قرآن كريم, نسب به راه اندازي آن تأكيد كرده اند.

سايت جامع قرآن كريم طراحي شد

دو مؤسسه فرهنگي پژوهشي صبح روشن و مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت صبح روشن و با بهره مندي عالي از فنآوري پيشرفته، برخورداري از محققين كارآمد حوزه و دانشگاه، تجربه ده ساله در تحقيق و پژوهش، با همكاري جمعي از فعالان عرصه‌هاي علمي و فرهنگي كشور، در نظر دارد با عنايات حضرت حق، نسبت به قراردادن فنآوري پيشرفته در خدمت قرآن كريم اقدام و زمينه عمل به فرمان خُذِ الْكِتَابَ بِقُوَّةٍ را فراهم نمايد و با طراحي سايت جامع قرآن كريم، در صدد راه اندازي سايت قرآن كريم است.

مؤسسه فرهنگي قرآن وعترت صبح روشن با نصب العين قراردادن آيه شريفه " خُذِ الْكِتَابَ بِقُوَّةٍ و با هدف قراردادن فنآوري پيشرفته در خدمت قرآن كريم و پيوند عميق دانش قرآني با فنآوري اطلاعات براي تكميل نيروي مورد نياز خود از بين واجدين شرايط جهت همكاري دعوت مي‌نمايد.

مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت صبح روشن به ثبت رسيد

در گفتگو با مدير عامل محترم مؤسسه فرهنگي پژوهشي صبح روشن، ايشان پس از اعلام ثبت مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت صبح روشن، گفت: بعد از پيروزي انقلاب اسلامي ‌توجه به قرآن كريم، اين نسخه نجات بخش بشري، روند صعودي خوبي پيدا كرده است اما كافي نيست و اين در حالي است كه با وجود ده‌ها سايت و صدها نرم‌افزار، در عرصه فنآوري پيشرفته، فعاليت‌هاي قرآني، به صورت سازمان يافته، يكپارچه و جامع، كمتر به اين سازوكار مجهز شده است و قراردادن فنآوري پيشرفته، با تمامي‌ ظرفيت‌ها، در خدمت قرآن كريم، كه زمينه ساز عمل به فرمان خُذِ الْكِتَابَ بِقُوَّةٍ را فراهم خواهد كرد، ضروري به نظر مي‌رسد.

ثبت مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت صبح روشن

هيأت مديره مؤسسه فرهنگي پژوهشي صبح روشن، با توجه به بهره مندي عالي از فنآوري پيشرفته، برخورداري از محققين كارآمد حوزه و دانشگاه تجربه ي  ده ساله در تحقيق و پژوهش، اقدام به ثبت مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت صبح روشن نموده و مؤسسه را با مجوز رسمي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و شماره ۳۲۱۵ به ثبت رسانيد.

آگهي تأسيس مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت صبح روشن در روزنامه رسمي

موسسه فوق در تاريخ ۲۹/۱/۹۱ تحت شماره ۳۲۱۵ و شناسه ملي ۱۰۲۶۰۶۴۹۷۱۰ در اين اداره به ثبت رسيده و در تاريخ ۲۹/۱/۹۱ از لحاظ امضاء ذيل دفاتر تكميل گرديده و خلاصه آن جهت اطلاع عموم در روزنامه‌‌ رسمي آگهي مي‌شود.

ثبت اينترنتي مؤسسات در سامانه امور مالياتي كشور

طبق اطلاعيه ي سازمان امور مالياتي، مبني بر لزوم ثبت نام الكترونيكي موديان حقيقي و حقوقي جهت تخصيص شماره اقتصادي جديد، مؤسسه فرهنگي پژوهشي داده گستر صبح روشن آماده ي ارائه ي راهنمايي و انجام امور ثبت نام در سامانه ي امور مالياتي كشور، براي متقاضيان است.

موسسه صبح روشن به عنوان ناشر ديجيتال

مؤسسه فرهنگي پژوهشي داده گستر صبح روشن با تاييديه و كسب جواز از مركز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، به عنوان ناشر ديجيتال در اصفهان شناخته شد.

تأمين محتواي شبكه اجتمائي رسانه اي بهرو

تأمين محتواي پايگاه اطلاع رساني امام زادگان با نام حرم يار و تأمين محتواي سايت انديشمندان توسط مؤسسه صبح روشن

 

خبرگزاري رسا: طرح جامع قرآن کريم توسط مؤسسه فرهنگي پژوهشي صبح روشن

طرح جامع قرآن کریم توسط کتابخانه جامع دیجیتال امام علی(ع) تدوین و به دفتر ریاست جمهوری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه شد.

خبرگزاري فارس: طرح جامع ملي و بين‌المللي قرآن كريم توسط كتابخانه ديجيتال امام علي عَلَيْهِ السَّلامُ

به گزارش خبرنگار قرآني فارس، طرح جامع ملي و بين‌المللي قرآن كريم كه از ناحيه كتابخانه ديجيتال امام علي (ع) آماده شده، قابليت بهره‌برداري بر روي شبكه جهاني اينترنت را داراست.

مشخصات نسخه هاي تركيبي آماده تحويل مؤسسه صبح روشن

"مؤسسه فرهنگي پژوهشي صبح روشن"، افتخار دارد در راستاي جنبش نرم افزاري توليد علم، نسخه هاي  تركيبي خود را در اختيار علاقمندان قرار دهد.

براي تهيه محصولات مؤسسه، پس از انتخاب نوع محصول از بخش محصولات اين سايت يا سايت كتابخانه جامع ديجيتال امام علي عليه السلام، اقدام به ثبت سفارش از طريق تلفن يا ايميل، نماييد.

سرور 8 هاردي

 اين نسخه تركيبي شامل اطلاعات ۱۶ مجموعه است كه بطور يكجا در اختيار علاقمندان قرار مي گيرد. حجم اطلاعات آن ۸.۵ ترا بايت است و در يك سرور ۸ هاردي تجميع و ارائه مي شود.

صفحه‌ها